• Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
  • Градска општина Младеновац
Почетна Локална самоуправа Скупштина Градске општине Младеновац
Одборници Скупштине ГО Младеновац Штампа
31. март 2011.
230616-skupssajt

Одборници Скупштине Градске општине Младеновац изабрани на локалним изборима 24. априла 2016.

 

1. Алексендрић Драгана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
2. Антић Спасоје, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
3. Баљак Ненад, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
4. Благојевић Станислава, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
5. Бркић Добрица, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
6. Бркић Жељко, ЗА ПРАВЕДНИ МЛАДЕНОВАЦ - ДЕЈАН ЧОКИЋ - ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
7. Марић Владимир, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
8. Вујанић Драгана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
9. Вукадиновић Драган, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
10. Вукомановић Бојана, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
11. Глишић Михаило, Изборна листа - Рачунајте на нас, СДС - Борис Тадић, ЛДП - Чедомир Јовановић
12. Вуловић Миладин, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
13. Гајић Владан, Изборна листа - ИВИЦА ДАЧИЋ - "Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) - Драган Марковић Палма"
14. Гајић Стефан, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
15. Гигов Милош, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
16. Танасијевић Данијела, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
17. Глишић Власта, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
18. Грбић Јасмина, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
19. Грчић Горјана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
20. Добричић Владан, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
21. Ђурђевић Ана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
22. Ивковић Дејан, Изборна листа - ИВИЦА ДАЧИЋ - "Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) - Драган Марковић Палма"
23. Игњатовић Душан, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
24. Јанковић Милица, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
25. Марић Радета, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
26. Јањић Снежана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
27. Јеремић Милош, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
28. Јовичић Слободан, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
29. Ђорђевић Горица, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
30. Кевкић Драган, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
31. Мајсторовић Татјана, Изборна листа - Рачунајте на нас, СДС - Борис Тадић, ЛДП - Чедомир Јовановић
32. Максимовић Лука, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
33. Марковић Мирко, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
34. Милетић Зоран, ЗА ПРАВЕДНИ МЛАДЕНОВАЦ - ДЕЈАН ЧОКИЋ - ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
35. Андонов Ана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
36. Младеновић Ранђел, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
37. Нинковић Дејан, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
38. Обрадовић Жарко, Изборна листа - Рачунајте на нас, СДС - Борис Тадић, ЛДП - Чедомир Јовановић
39. Павићевић Снежана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
40. Пантић Марија, ЗА ПРАВЕДНИ МЛАДЕНОВАЦ - ДЕЈАН ЧОКИЋ - ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
41. Петричић Зоран, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
42. Петровић Милош, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
43. Илић Јована, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
44. Радојичић Дарко, ЗА ПРАВЕДНИ МЛАДЕНОВАЦ - ДЕЈАН ЧОКИЋ - ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
45. Секулић Слободан, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
46. Сјеран Бранислав, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
47. Јовановић Горана, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
48. Станојевић Милун, Изборна листа - ИВИЦА ДАЧИЋ - "Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) - Драган Марковић Палма"
49. Стојановић Ана, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
50. Стојановић Невена, Изборна листа - ИВИЦА ДАЧИЋ - "Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) - Драган Марковић Палма"
51. Суботић Зоран, Изборна листа - Коалиција Александар Вучић - Србија побеђује
52. Томићевић Нађа, ЗА ПРАВЕДНИ МЛАДЕНОВАЦ - ДЕЈАН ЧОКИЋ - ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
53. Трипковић Владимир, Изборна листа - БЕЛИ - САМО ЈАКО, ЛУКА МАКСИМОВИЋ
54. Чокић Дејан, ЗА ПРАВЕДНИ МЛАДЕНОВАЦ - ДЕЈАН ЧОКИЋ - ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
55. Чокић Предраг, ЗА ПРАВЕДНИ МЛАДЕНОВАЦ - ДЕЈАН ЧОКИЋ - ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА