logo

Спорт

Чокић срушио Телеоптик

Са десеторицом играча од 3. минута ОФК Младеновац стигао до прве победе у гостима савладавши Телеоптик резултатом 3:2. Милан Чокић постигао сва три гола за Младеновчане.

Почетак суботње утакмице обележио је старт голмана Младеновчана Живка Лукића у 3. минуту након чега је по судијској процени старта добио црвени картон. Плави остају са десеторицом играча, а игру напушта Туцаковић да би међу стативе могао да стане резервни голман Радојевић.
Првих тридесетак минута није било изгледнијих прилика, а онда у 32. минуту Павковић асистира младом Чокићу који са пет метара доводи ОФК Младеновац у вођство. Само минут касније упорни Чокић после грешке голмана Телеоптика повећава предност. До полувремена остаје забележен шут играча домаћих Јојића који погађа пречку. Исти играч у 50. минуту поново погађа пречку.

Бројчану предност "Оптичари" користе у 80. минуту када Митровић смањује предност Младеновца. Страховитим шутем Јојића и феноменалним голом Партизанова филијала стиже у 89. минуту до изједначења. И онда када се игра умирила, лопта стиже до јунака меча Милана Чокића који ефектним голом у 89. минуту доноси у Младеновац сва три бода.

ТЕЛЕОПТИК – ОФК МЛАДЕНОВАЦ 2:3 (0:2)

Стрелци: Митровић у 80, Јојић у 88. за Телеоптик, а Чокић у 32, 33. и 89. минуту за ОФК Младеновац.

Стадион: Спортски центар Партизан Телеоптик. Гледалаца: 300. Судија: Бојан Николић (Крагујевац).
Помоћници: Бојан Јовановић (Ниш), Славољуб Павловић (Трстеник).
Жути картони: Кашић, Радојевић и Панић (ОФК Младеновац), а Милојевић, Јојић, Митровић и Дрпљанин (Телеоптик), Црвени картони : Митровић у 89. (Телеоптик), Лукић у 3. (Младеновац)

ОФК МЛАДЕНОВАЦ: Лукић, Јевић, Максимовић, Кашић, Туцаковић (од 3. Радојевић), Матејић, Чокић, Пауновић (од 10. Панић), Павковић (од 70. Д. Николић), Вукмировић, М.Николић.

ТЕЛЕОПТИК: Филиповић, Милојевић, Шака (од 46. Митровић), Марковић (од 19. Мулћан), Вујовић, Јојић, Љујић (од 80. Дрпљанин), Миловановић, Остојић, Ивковић, Ашковски.