logo

Спорт

Капитен донео бод

ОФК Младеновац је јуче у Сремској Митровици два пута јурио предност домаћих, а  када су Сремци помислили да је победа осигурана Кристијан Туцаковић у 87. минуту доноси велики бод у Младеновац.

Екипа Младеновца је током првог полувремена доминирала, а Пауновић је у два наврата натерао голмана гостију да спашава мрежу. Друго полувреме доноси чак четири гола. У 58. минуту Ненадовић је из брзог контранапада донео радост домаћину. Четири минута касније, центарфор плавих Данко Павковић је са десет метара из гужве био сналажљив – 1:1. Гости поново долазе до предности, у 71. минуту, на пас Обрадовића, Вукашиновић постиже гол. У самој завршници утакмице, кад су Митровчани помислили да је победа осигурана, капитен палвих Кристијан Туцаковић је добро реаговао и ударцем главом поравнао резултат. Сремци су од 75. минута били са играчем мање јер је Борко Николић зарадио црвени картон.

СРЕМ – ОФК МЛАДЕНОВАЦ  2 : 2 (0:0)

Стрелци: Ненадовић у 58. и Вукашиновић у 71. за Срем, а Павковић у 62 и Туцаковић у 87. минуту за ОФК Младеновац.

Стадион: Градски стадион у Сремској Митровици. Гледалаца: 250. Судија: Дејан Филиповић (Београд). Помоћници: Вукан Гордић (Београд) и Милан Михајловић (Београд).
Жути картони: Васиљевић, Николић, Ненадовић (Срем), Живановић (Младеновац).
Црвени картон: Николић (Срем) у 75. минуту

СРЕМ : Бајић, Милић, Васиљевић, Милошевић, Татомировић, Николић, Јанковић, Обрадовић (Милосављевић), Вукашиновић, Синђић, Ненадовић (Вучковић).

ОФК МЛАДЕНОВАЦ: Радојевић, Петрушић, Живановић, Кашић, Туцаковић, Матејић, Чокић, Пауновић, Павковић, Николић (Баковић), Анђелковић, Вукмировић.