logo

Спорт

Младеновац на мети бивших зонаша

Младеновац на мети бивших зонашаНакон несрећног пораза код куће, прошлог викенда, од екипе Ресника још један новајлија у Српској лиги узео је "скалп" тиму са Селтерса. Исцрпљујућа утакица против Ресника узела је данак па екипа Младеновца није имала снаге да се поврати после раног вођства на гостовању Графичару. Друга два општинска тима прошла су добро на гостовању, Шумадија је ремизирала са Вождовцем (1:1), а Ковачевац са БАСК - ом (2:2).

ГРАФИЧАР - МЛАДЕНОВАЦ (1 : 0) 1 : 0 − Домаћин је на свом стадиону пред око 250 навијача завршио посао већ у првом полувремену. Након дилеме да ли је лопта након слободњака играча домаћих Лукића изведеног са 18 метара погодила у неког од Младеновчана, према играчима Графичара, у руку, а по судијској у главу, убрзо је уследило вођство и како се показало и коначан резултат. На пригравање Секулића, у казнени простор улази Перовић али његов шут брани голаман Прековић, међутим на "одбитак" налеће Ђорђе Стокић и шутем у 15. минуту са десетак метара погађа гол гостију и поставља коначан резултат.

РЕЗУЛТАТИ 9. КОЛА СРПСКЕ ЛИГЕ БЕОГРАД 09/10.

Ресник - Срем (2:1)
Графичар - Младеновац (1:0)
БАСК - Ковачевац (2:2)
Хајдук - Београд (0:2)
Синђелић - Палилулац (4:1)
Вождовац - Шумадија (1:1)
Дорћол - Раднички (О) (2:3)
Железничар - Сопот (0:1)