logo

Спорт

Младеновчани покисли на Карабурми

Играчки концепт новог тренера ОФК Младеновца, Мирка Мијовића, после доброг старта, "пукао" је јуче на Карабурми. Иако су се добро држали током првог дела игре Младеновчани су сломљени у другом полувремену и поражени од екипе Београда са 3 : 0.
БЕОГРАД – МЛАДЕНОВАЦ 3 : 0 (0 : 0). Првих 45 минута јучерашње утакмице нису наговештавали висок пораз Младеновчана. Домаћин јесте доминирао али одбрана ОФК Младеновца је држала нападаче Београда ван свог шеснаестерца. Међутим, у другом полувремену улазак у игру нападача Београда Синише Васиљевића променио је ток игре. Играч утакмице Васиљевић је у 48. минута прошао по левој страни и центрирао на другу стативу где је лопту сачекао Буњац и ударцем главом матирао Младеновића. Два минута касније Васиљевић повећава предност домаћина на 2 : 0 - на дубинску лопту Ђурића излази сам пред гол Младеновчана и лагано постиже погодак.

Наша екипа могла је да се врати у игру и донесе неизвесност у јучерашњи меч али Костић са пет метара шутира у оквир гола док Кузман инстинктивно реагује и спречава погодак. Тачку на своју маестралну јучерашњу представу резервиста Васиљевић је ставио у 82. минуту када је спретно реаговао на одбијену лопту и послао госте у Младеновац са три гола у мрежи. За разлику од екипе са "Селтерса" други младеновачки српсколигаш Шумадија из Јагњила успешно са вратила из Београда победивши Дорћол са 1 : 0.